HLEDAT
 • Modernizace a nové výtahy

  Pro stavbu nových výtahů či kompletní modernizaci stávajících výtahů nabízíme ucelený sortiment řídicí elektroniky včetně všech potřebných elektro komponent. Naše výtahové rozvaděče jsou navrhovány a vyráběny v souladu s platnými tuzemskými a evropskými normami a dalšími aplikovatelnými nařízeními a předpisy, mj.  ČSN EN 81-20, ČSN EN 81-50, ČSN EN 61439-1 ed.2, ČSN EN 12015, ČSN EN 12016. Dle typu […]

  více
 • Deska řízení RVM3

  Nový systém řízení výtahů RVM3 je určen do rozvaděčů pro všechny typy výtahů, zvláště pro nové a modernizované. Výhodou nového systému je maximální modularita a flexibilita. Základem systému je řídicí základní deska s výkonným procesorem, která se doplňuje moduly jen pro požadované funkce; cena řízení je tak dána složitostí výtahu. Díky modulárnímu řešení je snadné systém […]

  více
 • Deska řízení RVME

  Řídicí deska RVME ve verzi HW3 přináší další významné inovace, zejména v oblasti šetření energie. Je určena především do rozvaděčů pro modernizované i nové výtahy. Spolu s inteligentním univerzálním kabinovým modulem MKU a displeji DI7DI11 tvoří velmi výkonný, spolehlivý a přitom jednoduchý a cenově dostupný systém pro řízení výtahů.

  více
 • Deska řízení RVMalfa

  Deska řízení RVMalfa je vhodná pro snadnou výměnu stávajících reléových řízení elektrických jedno nebo dvourychlostních výtahů, je zachováno označení svorek a tím i snadná a přehledná montáž a údržba v rozvaděči. Funkce systému lze podle potřeby rozšiřovat pomocí řady přídavných modulů. 

  více
 • Deska řízení MNV4

  Deska řízení MNV4 umožňuje postavit vlastní rozvaděč pro malý nákladní výtah bez dopravy osob s ručními dveřmi. Pro ovládání výtahu se používají odesílací-přivolávací tlačítka v jednotlivých podlažích, jízda se provede stiskem nebo držením. 

  více
 • Modul kabiny univerzální MKU

  Modul kabiny MKU je určen pro zabudování do kabinového tabla. Sdružuje funkce telefon, gong, mluvicí zařízení, přenos voleb z kabiny a jejich potvrzení, ošetření pomocných vstupů a indikací, komunikace se strojovnou, atd. Umožňuje řídit různé typy displejů. 

  více
 • TFT displej DI11

  Displej DI11 se zobrazovací plochou 95x54mm (úhlopříčka 4,3″) je určen jako zobrazovací prvek do kabiny výtahu, který spolupracuje s univerzálním kabinovým modulem MKU. Displej umožňuje směrovou i polohovou indikaci kabiny výtahu s možností zobrazení mimoprovozních stavů a případné další grafiky. Displej zobrazuje aktuální čas (den v týdnu; den, měsíc, rok), libovolný symbol, obrázek či reklamu.

  více
 • LCD displej DI9M, OLED displej DI10M

  Displeje se zobrazovací plochou 72x40mm (úhlopříčka 3,2″) jsou určeny pro zobrazení v kabině, jsou řízeny paralelní sběrnicí přímo z kabinového modulu MKU. Displeje umožňují směrovou i polohovou indikaci kabiny výtahu a mimoprovozních stavů. Obsahují časový obvod pro zobrazení reálného času, zálohovaný interní baterií a napětím 12V z rozvaděče, a obvod pro měření teploty v kabině.   

  více
 • LED displej DI7, DI8

  Displeje jsou určeny pro přímé propojení s řídicí jednotkou RVMalfa, RVME, RVM3. Umožňují směrovou a polohovou indikaci pozice kabiny výtahu s možností rolování nápisů. Malé rozměry DI7 umožňují její zabudování do standardních přivolávačů v panelových domech, DI8 s větší zobrazovací plochou pak do kabiny výtahu. Dodávají se v barvě červené, modré a zelené.

  více
 • Zesilovač indukční smyčky ZIS

  Zesilovač ZIS je určen do výtahů pro přepravu osob se sníženou schopností orientace a odpovídá Vyhlášce č. 398/2009. Umožňuje nedoslýchavým osobám nouzovou komunikaci z výtahu a orientaci podle akustických hlášení. 

  více
 • Deska zvukové signalizace DZS

  Deska se používá jako doplněk do přivolávačů pro signalizaci u výtahů, které jsou konstruovány pro přepravu osob s omezenou schopností pohybu a orientace. Deska odpovídá Vyhlášce č. 398/2009.

  více
 • Aretace koncového vypínače AKV, AKV24

  Modul AKV realizuje obvod elektrické aretace koncového vypínače, který nemá vlastní mechanickou aretaci. Lze jej použít u bezpečnostního okruhu na střídavé i stejnosměrné napětí. AKV24 je určen pouze pro bezpečnostní okruh 24V.

  více
 • Tepelné relé KTJ

  Relé KTJ vyhodnocuje teplotu motoru snímanou pozistorem nebo termistorem. Při přehřátí zamezí další jízdě výtahu až do částečného zchladnutí motoru. Výstupem KTJ je přepínací kontakt relé.

  více
 • Modul krátkého přejezdu MKP

  Modul MKP je součást bezpečnostního systému nových výtahů, instalovaných v šachtách s nedostatečnými rozměry krajních poloh podle aktuální evropské direktivy ČSN EN 81-21+A1. 

  více
 • Modul nabíječe NAB11

  Nabíječka je určena k automatickému nabíjení až jedenácti olověných 12V akumulátorů, zapojených v sérii. 

  více
 • Modul samosjezdu MSSJ2

  Modul je určen do rozvaděčů, u kterých je po výpadku proudu požadováno samočinné sjetí kabiny výtahu do nejbližší stanice a otevření automatických dveří. 

  více
 • GSM komunikátor ATH-G

  ATH-G je plně programovatelné univerzální zařízení, které po aktivaci z ústředny EZS (elektronický zabezpečovací systém) nebo jiného dohledového systému předává mluvenou nebo SMS zprávu na naprogramovaná telefonní čísla. Zastane též funkci jednoduché GSM brány včetně možnosti dálkového ovládání připojených zařízení pomocí SMS zpráv nebo prozvoněním. Obsahuje také přijímač kódů ústředen EZS. 

  více
 • Tlačítka Tx, TS1x-x, TS2x-x

  Tlačítko nerezové v provedení antivandal, potvrzení volby zelené, modré (žluté pro alarm) vyvedené samostatně, 1x spínací kontakt vyvedený samostatně. Průměr tlačítka 32,9 mm, hmatníku 25 mm, možno dodat v sestavě s hmatovým a podsvětleným symbolem (TS1x) nebo s hmatovým symbolem (TS2x).

  více
 • Magnetické snímače 

  Dodáváme spolehlivé magnetické snímače polohy včetně držáků a vhodných magnetů. Snímače jsou opatřeny kabelem délky 3m. Dodávají se ve dvou modifikacích, jako spínací C151 (černé pouzdro, označ. NO) a jako bistabilní C157 (šedé pouzdro, označ. BI).

  více
 • Kabelové redukce MLW10, MLW20, MLW26

  Redukce MLW10, MLW20 a MLW26 slouží k přechodům mezi plochými zářezovými kabely typu AWG28-10, AWG28-20, AWG28-26 na drátové spoje i naopak.

  více
 • Výtahové rozvaděče

  Zakázkové výtahové rozvaděče osazené mikroprocesorovým řízením RVM3, RVME, RVMalfa určené pro řízení elektrických nebo hydraulických výtahů, v provedení na panelu nebo v ocelové skříňce, s frekvenčními měniči YASKAWA či FUJI, s možností samočinného sjezdu. Výroba a cenová nabídka na základě vyplněného technického zadání. Zakázková provedení TVR – rozvaděč pro lanové výtahy bez frekvenčního řízení FVR – […]

  více
 • Řídicí systémy s režimem spánku pro výtahy v energetické třídě A

  Naši nabídku jsme rozšířili o výtahové rozvaděče s režimem spánku pro použití ve výtazích s energetickou třídou A. Je to umožněno novým systémem řízení RVM3 a významnou inovací naší osvědčené elektronické jednotky pro řízení výtahů RVME, které nabízí speciální funkce pro podporu režimu spánku.   

  více
 • Konektorové propojení výtahu

  Propojení výtahových komponent pomocí typizovaných konektorů velmi zjednodušuje a urychluje propojování elektrické výbavy výtahu. Výsledkem je znatelné zkrácení doby montáže a eliminace možných chyb ve vzájemném propojení komponent. Konektorové propojení současně snižuje nároky na kvalifikaci montérů.  Připojované komponenty lze opatřit přívody s konektory předem na dílně podle vyprojektovaných délek. Ploché zářezové vodiče připojující kabinové tablo […]

  více
 • Rozvaděč pro malé nákladní výtahy MNV4

  Rozvaděč MNV4 je určen pro řízení malých nákladních výtahů bez dopravy osob s ručními dveřmi a motorem do výkonu 1,2kW. Pro ovládání výtahu se používají odesílací-přivolávací tlačítka v jednotlivých podlažích, jízda je stiskem nebo držením. Rozvaděč je navržen a vyroben v souladu s ČSN EN 81-3+A1, ČSN EN 61439-1 ed.2.

  více
 • Inovační sady ISA

  Inovační sady ISA1 a ISA2 jsou určeny jako náhrada starých reléových řízení elektrických výtahů, například VRN, RND, RJD. Obsahují desku s elektronikou RVMalfa, stykače (25A nebo 38A), jistič pro obvod 48V, svorkovnice pro připojení motoru, brzdy, bezpečnostního okruhu, odkláněcího magnetu a pomocnou svorkovnici pro připojení napájení. Obsahují také akumulátorovou sadu ASI s akumulátorem 12V/1,3Ah. Na základě dohody […]

  více
 • Hlavní vypínač HVP

  Hlavní vypínač HVP je skříňka pro strojovnu výtahu, vybavená uzamykatelným vypínačem pro motor, pojistkovými pouzdry, jističem světelného okruhu pro klec výtahu, jističem a přepínačem okruhu pro osvětlení šachty a samostatně jištěnou zásuvkou 230V. Připojovací svorky jsou umístěny ve spodní části HVP.

  více
 • Kabinová tabla

  Kabinová tabla jsou vyráběna na základě požadavku zákazníka. Mohou být vybavena tlačítky, LED, OLED, LCD nebo TFT displeji (až 4,3″), tísňovým oboustranným hlasovým komunikátorem, mluvicím zařízením, nouzovým osvětlením a dalšími produkty z naší produkce.

  více
 • Stanicové přivolávače

  Stanicové přivolávače jsou vyráběny na základě požadavku zákazníka s různými variantami tlačítek i typy displejů z naší produkce.

  více
 • Skříňka revizní jízdy SRJE

  Skříňka SRJE slouží k ručnímu řízení výtahu během revize nebo servisu výtahu a montuje se na střechu výtahové klece. Je kompatibilní s kabinovými tably osazenými deskou elektroniky MKU.

  více
 • Skříňka do prohlubně SDP

  Skříňka SDP slouží k připojení ručního ovladače servisních jízd OSJ a montuje se do prohlubně výtahu.

  více
 • Ovladač revizní jízdy ORJE

  Ovladač ORJE slouží k ručnímu řízení výtahu během revize nebo servisu výtahu. Je kompatibilní s kabinovými tably osazenými deskou elektroniky MKU.

  více
 • Ovladač revizní jízdy ORJ, ORJ26

  Ovladač revizní jízdy ORJ je určen k montáži na střechu výtahové klece. Je osazen dvěma tlačítky pro jízdu nahoru a dolů, přepínačem normální jízda-revizní jízda, vypínačem stop s aretací, tlačítkem nouzového signálu, síťovou zásuvkou 230V s víčkem a piezosirénou. Ovladač revizní jízdy ORJ26 obsahuje vložený modul kabelové redukce MLW26 pro plochý zářezový kabel.

  více

  Novinky

  SOUBORY KE STAŽENÍ

  vstoupit