HLEDAT

PROFIL SPOLEČNOSTI

TTC TELSYS je česká technologická společnost s vlastním vývojovým centrem. Jsme součástí české investiční skupiny TTC, která podniká zejména v oblasti moderních technologií a realit.

Zakládáme si na dlouhodobé spolupráci s oboustranným přínosem. Jsme partnerem, který umí najít optimální řešení i pro složitá technická zadání. Inspiraci čerpáme nejen z bohatých zkušeností získaných během více než dvacetiletého působení na trhu, ale především ze schopností a znalostí našich zaměstnanců. Řadíme se mezi stabilní společnosti s téměř nulovou fluktuací a díky tomu dokážeme svým zákazníkům garantovat kvalitu nabízených produktů a služeb.

NAŠE KLÍČOVÉ AKTIVITY

Vývoj a výroba elektroniky pro řízení výtahů a konstrukce výtahových rozvaděčů pro všechny typy výtahů. Výrobky společnosti jsou instalovány v tisících výtahů po celé České i Slovenské republice.

Vývoj, zajištění provozu a podpora systému TouchGuard, určeného pro plánování a monitorování prováděných činností (tzv. pochůzkový a svolávací systém). Našimi zákazníky jsou bezpečnostní a úklidové agentury, společnosti zabývající se správou a údržbou nemovitostí, servisní technologické společnosti a průmyslové podniky. Tento systém společnost TTC TELSYS dodává do osmi zemí světa.